Deluxe Balon Turu

-

Aktivite Hakkında

MİSAFİRLERİMİZ GÜN DOĞUMUNDAN HEMEN ÖNCE OTELLERİNDEN ALINARAK OFİSİMİZİN KAHVALTI SALONUNDA UÇUŞ ÖNCESİ , ONLARA ÖZEL HAZIRLANAN KAHVALTILARINI YAPARKEN PİLOTLARIMIZ DA GÜNLÜK HAVA KONTROLLERİNİ YAPARLAR. O GÜNÜN HAVA KOŞULLARINA GÖRE EN UYGUN KALKIŞ NOKTASI BELİRLENDİKTEN SONRA, MİSAFİRLERİMİZİN OFİSİMİZDEN KALKIŞ ALANINA TRANSFERLERİ YAPILIR. UÇUŞ BAŞLAMA İZNİ VERİLDİKTEN SONRA İRTİFASI 5 METRE İLE 1000 METRE ARASINDA DEĞİŞEN BALONLAR; VADİLER VE İLGİNÇ KAYA OLUŞUMLARININ ARASINDA SÜZÜLÜRKEN, YOLCULARIMIZ BU OLAĞANÜSTÜ PANORAMİK MANZARAYA EŞLİK EDERLER. BALONLAR RÜZGÂR YÖNÜNDE HAREKET ETTİKLERİNDEN, HER UÇUŞ TECRÜBESİ BİR DİĞERİNDEN FARKLIDIR.UÇUŞ DENEYİMİNDEN SONRA TÜM DÜNYADA GELENEK HALİNE GELMİŞ OLAN KUTLAMA YAPILIR.MİSAFİRLERİMİZE İSİMLERİNE ÖZEL HAZIRLANAN SERTİFİKALRI VERİLERE OTELLERİNE DÖNÜŞLERİ SAĞLANIR.

SÜRE: HAVADA KALIŞ SÜRESİ MİNİMUM 1 SAATTİR.OTELİNİZDEN ALINIP TEKRAR GERİ BIRAKILMANIZ YAKLAŞIK 3 SAAT SÜRER. OTELİNİZE VARIŞ SAATİ OTELİNİZİN YERİNE VE GÜN DOĞUMUNUN SAATİNE BAĞLI OLARAK DEĞİŞMEKTEDİR.

SEPETTEKİ KİŞİ SAYISI :SEPETİN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE 12 – 24 KİŞİ ARASINDA OLUR. SEPETLERİMİZ ÇİFT –T ŞEKLİNDE 5 BÖLMEDEN OLUŞMAKTADIR. ORTADAKİ ANA BÖLMEDE PİLOT VE GAZ TANKLARI BULUNURKEN ETRAFINDAKİ 4 BÖLME YOLCULAR İÇİN AYRILMIŞTIR.

SİGORTA:  UÇUŞ VE YER HİZMETLERİNİN TAMAMINI KAPSAMAKTADIR. YOLCULARIMIZ, PİLOTLARIMIZ VE İLGİLİ 3. ŞAHISLARI KAPSAYAN SİGORTA YAPILMAKTADIR.

ÇOCUK YOLCU: 6 YAŞ ÜSTÜ OLURSA AİLELERİ İLE BİRLİKTE KABUL EDİLMEKTEDİR.HEM UÇUŞUN GÜVENLİĞİ HEMDE KONFORU NEDENİYLE 6 YAŞ ALTINDAKİ ÇOCUKLAR UÇUŞA KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

ÖDEME, REZERVASYON YAPTIRMA & İPTAL ŞARTLARI:

-FİYATLARA KDV DAHİLDİR

-6-12 YAŞ GRUBU ÇOCUKLAR İÇİN %50 İNDİRİM UYGULANIR

-UÇUŞ TAMAMEN HAVA KOŞULLARINA BAĞLI OLUP UÇUŞ GÜNÜ ÖNCESİNDEN BALONUN UÇABİLECEĞİ GARANTİ EDİLEMEYECEĞİNDEN HAVA VE(YA) GÜVENLİK NEDENİ İLE UÇUŞUN GERÇEKLEŞTİRİLEMEMESİ HALİNDE ALINMIŞ TÜM ÖDEMELER İADE EDİLECEKTİR.

BALON UÇUŞLARI

STANDART UÇUŞ

*UÇUŞ SÜRESİ 45 – 65 DAKİKA CİVARINDADIR.
*YOLCU KAPASİTESİ 12 İLA 20 YOLCU ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.

DELÜKS UÇUŞ

*UÇUŞ SÜRESİ 90-120 DAKİKA CİVARINDADIR.
*YOLCU KAPASİTESİ 12 İLA 20 YOLCU ARASINDA DEĞİŞMEKTEDİR.

ÖZEL UÇUŞ

*UÇUŞ SÜRESİ 45 – 65 DAKİKA CİVARINDADIR.
*YOLCU KAPASİTESİ 2 KİŞİDİR.

Derecesiz

0% öneri derecesi

0 ile 5 misafir derecesi

inceleme yok

Aktivite tipi : Günlük Aktivite
Süre : 90 ile 120 Dakika
Mak. Kişi Sayısı : 1
Müsait
Dolu
Seçili
Tarih:
Yetişkin:
Çocuklar:

Rezervasyon

Rezervasyon Turu Deluxe Balon Turu

Gönder

Rezervasyon Bilgileri:

Yorumlarınız

Yorum Yok

Değerlendirme Yazın